Puchar Polski w Dwuboju i Trójboju Nowoczesnym
W dniach 30–31 maja 2026 r. na obiektach sportowych, m.in. Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, odbył się IV Puchar Polski w Dwuboju i Trójboju Nowoczesnym. W zawodach rywalizowało 237 zawodników z 21 klubów z całej Polski. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 5p, 6p i 7p, którzy z dużym zaangażowaniem walczyli o jak najlepsze wyniki. Wśród wyróżnionych znaleźli się:
- Szczegóły
Nasi uczniowie w strefie Polskiego Związku Piłki Siatkowej
W ramach wolontariatu siatkarki i siatkarze z klasy 6s i 8s pomagali w strefie PZPS w ogrodach Kancelarii Premiera Rady Ministrów w trakcie imprezy z okazji Dnia Dziecka. Nasi uczniowie mieli możliwość spotkać się z byłymi reprezentantami Polski w piłce siatkowej oraz zagrać z Ministrem Sportu i Turystyki Panem Jakubem Rutnickim. Jest to duże, wyróżnienie dla szkoły. Bardzo dziękujemy Polskiej Siatkówce, że mogliśmy być z Wami.
- Szczegóły
Świetny występ naszych uczniów podczas I Pucharu Mazowsza w Dwuboju Nowoczesnym!
24 maja 2026 r. na pływalni CRS Bielany przy ul. Lindego 20 oraz na bieżni Szkoły Podstawowej nr 263 przy ul. Szegedyńskiej 1 w Warszawie odbyła się I Edycja Pucharu Mazowsza i Warszawy w Dwuboju Nowoczesnym w kategorii U12 dla zawodników z roczników 2015 i młodszych. W zawodach wystartowało blisko 90 zawodników reprezentujących 6 klubów z Mazowsza. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 2p, 3p, 4pł oraz 5p. Wszyscy zaprezentowali się bardzo dobrze zarówno w konkurencjach pływackich, jak i biegowych, pokazując ogromne zaangażowanie i sportowego ducha walki.
- Szczegóły
28 MAJA - ŚWIATOWY DZIEŃ HAMBURGERA W SP65
Z okazji Światowego Dnia Hamburgera w szkolnej stołówce 28 maja będzie można zjeść pysznego hamburgera. Wszystkim uczniom życzymy smacznego!!!
- Szczegóły
Pierwsze w historii MISTRZOSTWO POLSKI w rękach siatkarek Szkoły Podstawowej nr 65.
W dniach 21-24.05.2026 w Grudziądzu odbyły się MISTRZOSTWA POLSKI w kat. ,,4-ki” dziewcząt w piłce siatkowej. Kochani, możemy teraz oficjalnie ogłosić JESTEŚMY MISTRZAMI POLSKI🥇
Zawody rozgrywane w Grudziądzu nie należały do łatwych. Piętnaście najlepszych zespołów reprezentujących swoje województwa, zostało podzielonych na 4 grupy, gdzie rywalizowało o wejście do najlepszej ósemki Mistrzostw Polski. Nasz zespół zmierzył się w grupie z:
- Szczegóły
Lekcje biblioteczne w Bibliotece Publicznej
18 i 26 maja klasy 1B i 3B wzięły udział w zajęciach promujących czytelnictwo zorganizowanych przez Publiczną Bibliotekę na Żoliborzu. Zadaniem uczniów było wyobrażenie sobie, że otwierają bibliotekę. Na lekcji "Biblioteka - jak to działa" uczniowie dowiedzieli się jak funkcjonuje biblioteka publiczna, co trzeba zrobić, żeby móc wypożyczać książki oraz dlaczego regulamin jest tak ważny. Uczniom towarzyszyły nauczycielki Lidia Gładysz, Justyna Szymańska-Skiba, Katarzyna Jarzyńska-Krysiak
- Szczegóły













