Dzięki zaangażowaniu oraz wpłatom rodziców udało się dokupić dwa kolejne stoły do piłkarzyków. Obecnie na korytarzach w budynku klas 4–8 znajdują się trzy takie stoły – po jednym na każdym piętrze – które są do dyspozycji uczniów. Inicjatywa ta została zrealizowana dzięki wsparciu i aktywności Rady Rodziców oraz całej społeczności rodziców.
Piłkarzyki na korytarzu szkolnym
- Szczegóły




