Osiagnięcia

             

W dniach 7-8 maja 2026 r. na pływalni przy ul.Niegocińskiej w Warszawie. Nasi uczniowie rywalizowali w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w pływaniu, rocznika 2016. W zawodach wystartowało 256 zawodników z 18 Warszawskich klubów. Wśród naszej reprezentacji, najlepiej wypadli:
Dziewczynki z klasy 3p wraz z klubową koleżanką ze szkoły 392, zdobywając trzecie miejsce w sztafecie 4x50 m sposobem zmiennym! Dziewczyny wystartowały w następującym składzie:

Zofia Łochocka- Cibor,
Ania Haczykowska ( SP 392),
Marcelina Ostrowska,
Pola Skiba

Mark Islientiev z klasy 4p, fantastycznie walczył, zdobywając trzecie miejsce indywidualnie na dystansie 200m stylem dowolnym!

Całej naszej 11 osobowej reprezentacji serdecznie gratulujemy udanego startu oraz poprawienia rekordów życiowych!