Nasza szkoła

             

29 maja odbyła się w naszej szkole dyskoteka dla klas IV -V oraz VI - VIII. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację imprezy: nauczycielom, wychowawcom oraz rodzicom, którzy pomogli w pilnowaniu porządku. Dziękujemy również Radzie Rodziców SP65 za sfinansowanie wystroju korytarza szkolnego. Poniżej fotorelacja: