Rozdanie nagród - konkurs dla klas I-III "Szkoła w obiektywie"
W czwartek, 18 grudnia, wszyscy uczniowie klas I-III wraz z nauczycielami zebrali się na sali gimnastycznej na ogłoszeniu wyników konkursów, które odbywały się w naszej szkole na przestrzeni października, listopada i grudnia. Jako pierwszy rozstrzygnięty został konkurs fotograficzny "Szkoła w obiektywie". Przedstawiamy laureatów i uczniów wyróżnionych: I miejsce - Aleksandra Sochoń, kl. 3c, II miejsce - Ida Banach, kl. 2p, III miejsce - Emilia Czerwińska, kl. 2p
- Szczegóły
Świąteczny kiermasz w klasach I-III
We wtorek, 16 grudnia, w budynku edukacji wczesnoszkolnej odbył się świąteczny kiermasz ciast, ciasteczek i przekąsek. Akcja była przepyszna, wesoła i z wielkim sercem! Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i aktywny udział – dzięki hojności naszych najmłodszych uczniów i ich rodziców oraz nauczycieli, zarówno w kwestii przyniesionych słodkości, jak i ich zakupu, udało się zebrać aż 1420 zł. Cała kwota została przekazana Ogólnopolskiemu Stowarzyszeniu „mali bracia Ubogich”, które wspiera samotnych seniorów w całej Polsce, m. in. organizując w okresie świątecznym spotkania wigilijne w różnych miastach, dzięki którym osamotnione starsze osoby mają szansę spędzić ten wyjątkowy czas w roku z drugim człowiekiem. Serdecznie dziękujemy uczniom klasy 3A i 3P, którzy wspaniale sprawdzili się w roli sprzedawców. Życzymy wszystkim samych wspaniałości w nadchodzącym czasie! Pamiętajmy, że dobro wraca. Organizatorki: Agnieszka Jaworska, Ilona Serewiś i Karolina Zielińska
- Szczegóły
APELE Z OKAZJI MIĘDZYNARODOWEGO DNIA DZIECKA ORAZ MIĘDZYNARODOWEGO DNIA PRAW CZŁOWIEKA
11 i 12 grudnia zorganizowaliśmy apele poruszające tematykę praw dziecka oraz praw człowieka. Wydarzenie związane było z Międzynarodowym Dniem Praw Człowieka, obchodzonym 10 grudnia i ustanowionym przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych w 1948 roku w rocznicę podpisania Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka. Nieco wcześniej natomiast - 20 listopada, wypadał Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka ustanowiony na pamiątkę uchwalenia przez ONZ Konwencji o prawach dziecka.
- Szczegóły
OTWARTE ZIMOWE MISTRZOSTWA WARSZAWY W PŁYWANIU!
5-6 grudnia 2025 r. na pływalni 50 metrowej Warszawianka Wodny Park przy ulicy ul. Merliniego 4 w Warszawie odbyły się zawody pływackie Otwarte Zimowe Mistrzostwa Warszawy. Z naszej szkoły wystartowało 12 uczniów. Najlepiej popłynęli: Hanna Błachnio zajęła pierwsze miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym, drugie miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym i na dystansie 50 m stylem motylem, zajęła pierwsze miejsce za sumę czasów 4x50 m - st. motylkowym + st. grzbietowym + st. klasycznym + st. dowolnym, Maja Braszkiewicz zajęła trzecie miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym, Danylo Cherna zajął pierwsze miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym i 50 m stylem klasycznym, trzecie miejsce na dystansie 50 m stylem grzbietowym, zajął drugie miejsce za sumę czasów 4x50 m - st. motylkowym + st. grzbietowym + st. klasycznym + st. dowolnym.
Serdecznie gratulujemy!
- Szczegóły
GRAND PRIX WMOZP RUNDA FINAŁOWA!
02 grudnia 2025r na pływalni OSiR Żoliborz przy ul. Potockiej 1 odbyły się zawody z cyklu GRAND PRIX WMOZP runda IV - Finałowa dla rocznika 2013 i 2012. Z naszej szkoły wystartowali uczniowie z klas 6p i 7p. Wszyscy bardzo dobrze popłynęli.
Dekorowani byli:
Hanna Błachnio zdobył złoty medal na dystansie 50 m stylem dowolnym, Danylo Cherna zdobył srebrny medal na dystansie 50 m stylem dowolnym i 200 m stylem stylem dowolnym oraz brązowy medal na dystansie 100 m stylem grzbietowym, Hanna Błachnio i Danylo Cherna razem z kolegami z klubu w sztafecie 4 x 50 m stylem dowolnym mix w roczniku 2013 wywalczyli brązowy medal, Danylo Cherna zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej po czterech edycjach.
Serdecznie gratulujemy.
- Szczegóły
15 GRUDNIA - KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W SP65
Samorząd Szkolny SP65 zaprasza na charytatywny kiermasz świąteczny. Kiermasz odbędzie się 15 grudnia (poniedziałek) w na wszystkich długich przerwach, na korytarzu I piętra.Zachęcamy do przyniesienia wszelkiego rodzaju słodkich wypieków oraz wytrawnych przekąsek, np. wrapów, tortilli, babeczek...... Przewidujemy również pyszne tosty !!! Za przyniesione wypieki uczniowie otrzymają 3 punkty do zachowania lub dwie godziny wolontariatu. Zachęcamy do udziału w kiermaszu, zakupu słodkości, tostów oraz innych smakołyków oraz przygotowaniu wypieków!!!!
- Szczegóły
Apele 11 oraz 12 grudnia
APELE Z OKAZJI MIĘDZYNARODOWEGO DNIA PRAW CZŁOWIEKA ORAZ MIĘDZYNARODOWEGO DNIA PRAW DZIECKA
10 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. Natomiast 20 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Obydwa wydarzenia związane są z podpisaniem istotnych aktów prawnych. Pierwsze z uchwaleniem przez Organizację Narodów Zjednoczonych Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka - 10 grudnia 1948 roku. Drugie z wprowadzeniem przez ONZ w 1989 roku Konwencji Praw Dziecka.
- Szczegóły
Nasza szkoła obchodziła 60 urodziny
27 listopada miała miejsce wyjątkowa uroczystość - nasza szkoła obchodziła 60 urodziny! Z tej okazji spotkaliśmy się w sali gimnastycznej: nauczyciele, uczniowie, dawni nauczyciele, władze dzielnicy, nasi absolwenci, rodzice i wszyscy ci, którzy tworzą naszą szkolną społeczność. Uroczystość prowadzili Beata Romanowska, Grzegorz Damięcki ze wsparciem ks. Michała Jarmuszewskiego. Po życzeniach i przemowach przyszedł czas na występ: koło teatralne pod wodzą p. Joanny Kownas wraz z chórem p. Małgorzaty Chlapek dali wspaniałe przedstawienie o naszej jubilatce. Wokalnie solo chór wspomagały nasza absolwentka Klara Kozaczuk oraz uczennica Pola Skiba. Artyści i autorki zebrali gorące brawa - postaramy się udostępnić występ w całości. Po uroczystości wszyscy udali się na poczęstunek połączony z oglądaniem zdjęć, starych kronik, wspominaniem po latach. Każdy również otrzymał gadżety szkolne, zapewnione przez radę rodziców. Dziękujemy za udział, życzenia - jubilatka jest wielce wzruszona!
- Szczegóły
ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU MIKOŁAJKOWEGO
5 grudnia w naszej szkole odbył się mikołajkowy konkurs na "najświąteczniej" ubraną klasę. Po obejrzeniu przez jury konkursu wszystkich klas i burzliwych obradach wyłoniono trzy nagrody klasowe: I nagroda - klasa Vp - zafundowane wyjście do kina, II nagroda - klasa IVa - zafundowane wyjście na łyżwy, III nagroda - klasa Vs - bon dla klasy do wykorzystania na "luźną lekcję".
Gratulujemy nagrodzonym klasom . Dziękujemy wszystkim za przebranie się w świąteczne stroje i udział w zabawie. Dziękujemy również Radzie Rodziców SP65 za sponsorowanie nagród oraz ufundowanie ścianki foto, przy której można było zrobić sobie zdjęcie w świątecznych strojach. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
- Szczegóły













