Nasza szkoła

        

26 kwietnia w SP65 odbyła się ekologiczna gra podłogowa. Klasy od IV do VII wystawiły swoją czteroosobową drużynę, która zmagała się z pytaniami dotyczącymi ochrony środowiska oraz biologii. Wybrani uczniowie niczym pionki przesuwali się po polach gry zgodnie z liczbą wyrzuconych oczek, czasem natrafiając na pułapkę lub dodatkowy rzut. Zmagania były bardzo wyrównane. Na każdym etapie edukacyjnym nagradzaliśmy zwycięską klasę. W klasach czwartych była to 4a, klasach piątych - 5s, w szóstych - 6p. W siódmych nagrodę za zwycięstwo otrzymała klasa 7s. Podczas gry zostały również rozdane nagrody w konkursie na największą ilość zebranych elektrośmieci. Konkurs klasowy wygrała 4s. W konkursie indywidualnym nagrody otrzymali:

 

I miejsce - Mateusz Błażejczyk 6p/ł

II miejsce - Michał Mierzwa 8a

III miejsce - Hania sokołowska 5p

Gratulujemy!

Dziękujemy Radzie Rodziców SP65 za sponsorowanie nagród.

Ędyta Grzeszczuk

Iwona Mierzwa

Łukasz Konecki