Nasza szkoła

        

Dnia 21 kwietnia od godz. 7:30 do 16:00 na parkingu przed budynkiem edukacji wczesnoszkolnej Szkoły Podstawowej nr 65 od ulicy Drohickiej odbyła się zbiórka elektrośmieci i baterii. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Zebrano prawie 1,5 tony sprzętu elektrycznego i elektronicznego! Mamy nadzieję, żę dzięki zbiórce sprzęt nie trafił na dzikie wysypiska lub do śmietnika. Akcja ta umożliwiła bezpłatne pozbycie się niepotrzebnego już sprzętu elektrycznego i elektronicznego, który oprócz tego, iż zajmuje miejsce w mieszkaniach, to dodatkowo ma działanie niebezpieczne i trujące dla otoczenia. Elektrośmieci i baterie odebrała firma MB Recycling. Jest to już kolejna tego typu akcja w Szkole Podstawowej nr 65. Akcja została zorganizowana w ramach projektu „Moje miasto bez elektrośmieci”. Organizatorzy pragną podziękować wszystkim uczniom, rodzicom oraz mieszkańcom miasta za zaangażowanie i pomoc w zbiórce elektrośmieci i baterii.