Nasza szkoła

        

W naszej szkole  realizujemy PROJEKT -  „MÓJ POTENCJAŁ MOJA PRZYSZŁOŚĆ”.

Celem Projektu  wsparcie uczniów  w zakresie doradztwa  zawodowego. Spotkania z uczniami klas VII - VIII będą odbywały się w czwartki w nowym budynku szkoływ sali 1.21 (gabinet logopedy), w godzinach: 15.00- 15.45, 15.45- 16.15, 16.15 – 17.30

Chętne osoby proszę o  kontakt przez Librus – ( w zakładce nauczyciele) - do Beata Romanowska. Możecie Państwo podać swój nr telefonu – odzwonię  i wspólnie ustalimy termin spotkania lub odpiszę jeśli  Państwo nie zostawicie swojego numeru. 

Ważne :  przed spotkaniem proszę o uzupełnienie  wymaganych dokumentów, które znajdują się na stronie szkoły w zakładce Projekty – „ MÓJ POTENCJAŁ MOJA PRZYSZŁOŚĆ” i przyniesienie ich na spotkanie. 

Koordynator PIK  w S.P nr 65 – Beata Romanowska