Osiagnięcia

W czwartek 22.02.18. w Szkole Podstawowej nr 92, odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w piłce siatkowej dziewcząt oraz chłopców. Drużyna dziewcząt złożona z zawodniczek z klasy 6s, wspomagana koleżanką z klasy 7s oraz uczennicami klasy 5s, pewnie wygrała wszystkie swoje mecze i zapewniła sobie tytuł Mistrzyń Dzielnicy Żoliborz. Zespół dziewcząt grał w składzie: Ida Wyszomirska, Amelia Nowicka, Wiktoria Krzyżanowska, Pola Domańska, Maja Piechocka, Gwen Bolte, An Nhu Tran, Weronika Moisenko, Julia Mieszkowska oraz Helena Pawłowska. Zespół chłopców również dzielnie walczył w całym turnieju wygrywając dwa spotkania w stosunku 2:0.

Drużyna chłopców również złożona była z zawodników z klasy 6s i 6p, wspomagana dwójką kolegów z klasy 7s oraz uczniami klasy 5s. W meczu finałowym z SP 92 nasi zawodnicy niestety przegrali i z wynikiem 1:2 uplasowali się na drugim miejscu siatkarskich zmagań. Chłopcy zaprezentowali swoje wysokie umiejętności techniczne i ładną grę, lecz gospodarze dysponowali atutem własnej hali oraz górowali warunkami fizycznymi. Zespół grał w składzie: Olaf Klatka, Ignacy Reluga, Marcin Gralewski, Marek Drużycki, Piotr Gramburg, Franek Hryciuk, Marceli Juchniewicz, Michał Zych, Kuba Kucharzewski, Deniz Kacar, Antek Wypych oraz Wiktor Żmuda.