Obiady w szkole

OGÓLNE ZASADY PŁATNOŚCI ZA OBIADY:

Płacimy za obiady na miesiąc z góry, najpóźniej na tydzień przed końcem aktualnego miesiąca. Zasada ta nie obowiązuje przy płatności za styczeń i wrzesień, wtedy płatność przypada na początek miesiąca. Konieczne jest dostarczenie potwierdzenia przelewu do p. intendentki osobiście lub na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do końca miesiąca poprzedzającego okres opłaconych obiadów.

OBIADY : KWIECIEŃ 2019r. / KWOTA: 75,00 zł

KLASY 8 – ME w związku z egzaminami mają obiady dodatkowo 15,16,17 kwietnia

Kwota do zapłaty dla klas ósmych wynosi: 90,00 zł

Ostateczny termin wpłat 27 Marzec 2019 r

WPŁATY PRZELEWEM NA KONTO SZKOŁY:

SP65, ul. Mścisławska 1

01-647 Warszawa

UWAGA: Brak potwierdzenia wpłaty za obiady u p. intendentki powoduje niewydanie dziecku obiadu.
Powyższe informacje wraz z kwotą należną za dany miesiąc będą zamieszczane
na drzwiach głównych szkoły, na tablicy ogłoszeń przy wejściu do szkoły i na stronie internetowej szkoły na tydzień przed terminem płatności.

Nieobecność dziecka można zgłaszać do godz. 9.00. Odwołanie można zrobić telefonicznie bądź na maila.

Telefon: 22 833 58 36 wew.108

Zgłoszenie po godz. 9.00 zaliczone będzie od następnego dnia.
Rozliczenie nadpłaty następuje przy płatności na następny miesiąc.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub zapytań zapraszamy do kontaktu pod w/w numerem telefonu bądź mejlem.