Obiady w szkole
Ruszył system e-stołówka, prosimy o cierpliwość, wszystko powinno się unormować już wkrótce.
WAŻNE – karty są wydawane do 15.10.2021.

Koszt całego kompletu (karta/etui/smycz) kosztuje 9 złotych, płatne gotówką przy odbiorze u pani intendentki (pokój przy stołówce).

Proszę pilnować dzieci by nosiły karty cały czas w plecaku. Karta jest przypisana do dziecka, każdy ma nadany numer swojej karty, w przypadku zgubienia badź zniszczenia, będzie wyrabiony duplikat - koszt 9 zł.

Opłata za listopad 95 zł, płatne do 29,10,2021

Stawka obiadu 5 zł, jest ustalana przez DBFO - Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty.
Obiady są bardzo smaczne, nie ma rozgraniczenia na klasy sportowe i nie sportowe. Kalorycznoścć obiadu jest dla wszystkich taka sama, z możliwością wyboru dania wegetariańskiego.

Wpłaty na obiady dokonujemy wyłącznie przelewem na konto szkoły, poczym potwierdzenie wysyłamy mejlem do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Konto szkoły: 88103015080000000550985063
Tytułem: miesiąc + klasa + imię i nazwisko dziecka

Odwołania obiadów są możliwe do godz. 9:00 danego dnia.
PO GODZINIE 9 ODWOŁANIA NIE SĄ BRANE POD UWAGĘ.
Odliczenia za obiady są wsteczne, np. z października w listopadzie, itd.

W razie wątpliwości proszę o kontakt z p. intendentką:
tel. 22 833-58-36 w. 108