Osiagnięcia

6 listopada 2018r. odbyły się zawody pływackie GRAND PRIX W - MOZP , IV RUNDA ROCZNIKA 2005 FINAŁ. Nasi uczniowie dzielnie walczyli bijąc swoje rekordy życiowe. Najlepiej popłynął MACIEJ BARAN uczeń klasy 8p, zajmując drugie miejsce na dystansie 200 m stylem dowolnym i piąte miejsce na 100 m sposobem zmiennym. Wśród dziewcząt najlepiej zaprezentowała się WIKTORIA PASIEROWSKA uczennica klasy 7p, zajmując czwarte miejsca w konkurencjach: 50 m stylem motylkowym, 100 m sposobem zmiennym. Serdecznie gratulujemy!!

24 października 2018r. odbyły się zawody dla rocznika 2010 - Pierwszy Krok Pływacki, organizowane przez Warszawski Mazowiecki Związek Pływacki. Uczniowie klasy 3 p godnie reprezentowali szkołę bijąc swoje rekordy życiowe. Dyplomy wywalczyły dwie uczennice:

Zofia Jangas

5 miejsce - 50 m stylem grzbietowym

7 miejsce - 50 m stylem dowolnym

Natalia Bernat

6 miejsce - 50 m stylem grzbietowym

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W sobotę (20.10.2018) odbyły się zawody terenowe Field w Centrum Miasta. Naszą szkołę reprezentowali zawodnicy z klasy 5s i 6s w kategorii Dzieci. Zawody wygrała Kamila Wolska z 6s zajmując pierwsze miejsce w kategorii Dzieci Dziewczęta oraz w strzelaniu specjalnym. Na podium w swoich kategoriach znaleźli się łucznicy tacy jak Joanna Basaj, Bartosz Darkowski oraz Jan Bieniak z klasy 5s. Tym razem zawody zostały rozegrane na plaży przy Jeziorku Czerniakowskim w Warszawie. Na pobliskim terenie rozmieszczono 8 celów z oznaczonymi odległościami, które ze względu na swoje położenie dostarczyły zawodnikom dużo emocji.

Za nami kolejny etap rywalizacji w biegach przełajowych. Tym razem próbowaliśmy zdobyć Mazowsze. Reprezentacja naszej szkoły dzielnie walczyła. Dziewczynki zdobyły III miejsce. Chłopcy zaś uplasowali się na V pozycji. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć oraz składem drużyny. Dziewczynki: 1.Kostykowska Zuzanna 2. Cisek Olga 3. Pawłowska Helena 4. Skrzypek Aleksandra 6. Damięcka Aleksandra 7. Sidorczuk Jagna 8. Paszczuk Hanna 9. Jabłońska Paulina 10. Staroń Aniela rez. Popoaca Maya rez.Mrozińska Marianna. Chłopcy: 1.Greczkowski Aleksander 2. Książczyk Jakub 3. Trojan Stefan 4. Rymarczuk Jan 5. Gutmański Franciszek 6. Urbańczyk Jeremi 7.Czerwiński Jan 8. Podgórski Aleksy 9. Urbańczyk Julian 10. Lenarcik Oliwier rez. Łukasiak Maciej rez. Darkowski Antoni

Pracowita sobota dla uczniów SP65. Zawodników klubu UKS Żoliborz. 13 października odbyły się zawody w Dwuboju Nowoczesnym.
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza do lat 14.

II miejsce- Hanna Grelowska
III miejsce- Karolina Szmytke
IV miejsce- Klara Koroblewska

II miejsce- Maciej Baran
III miejsce- Jan Dudkiewicz
V miejsce- Hubert Bednarczuk

Gratulujemy również młodszym dziewczynkom z rocznika 2006 za podjęcie wyzwania i zajęcia wysokich miejsc w rywalizacji ze starszymi!
VII miejsce- Hanna Paszczuk
VIII miejsce- Paulina Jabłońska

Oraz wszystkim pozostałym reprezentantom.

Serdecznie gratulujemy reprezentacji SP65, która w ubiegłą środę dzielnie walczyła podczas Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych. W kategorii dzieci zarówno chłopcy jak i dziewczęta stanęli na podium!!! Chopcy zdobyli I miejsce. Dziewczynki II miejsce. Poniżej skład naszej złotej i srebrnej reprezentacji! Starsi koledzy równie zacięcie walczyli w kategorii młodzieży szkolnej. Niestety tym razem nie udało się zwyciężyć. Zapraszamy do fotorelacji na stronie szkoły oraz fb.

Jak zwykle jesień jest bardzo aktywna sportowo, co ważne sprzyja temu pogoda. Nie inaczej jest w tym roku dla uczniów klas sportowych trenujących łucznictwo. Przygotowania rozpoczęli już uczestnicząc w obozie sportowym pod koniec wakacji, tam przygotowywali formę ogólną oraz łuczniczą. Na początku września w Żywcu braliśmy udział w Mistrzostwach Polski Młodzików w łucznictwie gdzie Kacper Gotkowski z kl. 8s zajął 11 miejsce indywidualnie na 221 startujących zawodników. Zofia Liszewska w tych samych zawodach była 36. W Ogólnopolskich Zawodach Młodzików i Dzieci "Złoty Liść Jesieni 2018" w Kielcach kończących sezon letni na torach otwartych nasi zawodnicy rywalizowali na dystansie 50m i 30m. Najwyższe miejsce zajął Kacper Gotkowski, była to 5 lokata. Ponadto uczniowie naszej szkoły brali udział w biegach przełajowych w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. W śród nich znaleźli się uczniowie klas trenujących łucznictwo, którzy wystartowali w biegu finałowym. Byli to: Marianna Wirkowska, Zofia Liszewska, Karol Wencel i Kacper Gotkowski.

Dnia 25 września 2018 roku na Kępie Potockiej rozegrały się Mistrzostwa dzielnicy Żoliborz w biegach przełajowych. 10 najlepszych osób z każdego rocznika będzie reprezentowało dzielnicę na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży, która odbędzie się 4 października. Reprezentanci naszej szkoły wywalczyli awans nie tylko indywidualnie, ale dzięki całej drużynie, która okazała się najlepszą na Żoliborzu, również weźmiemy udział w biegach sztafetowych! Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami, a także obejrzenia fotorelacji na stronie szkoły oraz portalu fb.

Uczniowie klasy 7p, zawodnicy klubu UKS "Żoliborz" bardzo pracowicie rozpoczęli wakacje. Do Startu w zawodach zakwalifikowali się: Daria Janus, Klara Koroblewska, Maciej Baran, Hubert Bednarczuk, Jan Dudkiewicz, Julian Węgiełek. Indywidualnie najlepiej wypadli: Klara Koroblewska- VI miejsce, Jan Dudkiewicz- VII miejsce. Wraz z kolegami z innych Warszawskich klubów wywalczyli trzy medale w sztafetach:
Daria Janus i Maja Łotowska UKS G- 8 Bielany- II miejsce.
Klara Koroblewska i Lidia Cati SIUKS- III miejsce.
Jan Dudkiewicz i Tomasz Dudziński UKS G- 8 Bielany- III miejsce.
Gratulujemy!!!