Osiagnięcia

01 - 04.07.2021r  w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Polski w Pływaniu 14 latków. Z Naszej Szkoły wystartowało dziewięcioro uczniów. Wszyscy bardzo dobrze popłynęli bijąc swoje rekordy życiowe. Najlepiej wypadł Bartosz Szmytke, który zajął trzecie miejsce na dystansie 200 m stylem dowolnym, piąte miejsce na dystansie 100 m i 400 m stylem dowolnym.

Wielkie gratulacje!!!

W imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły, nauczycieli wychowania fizycznego, trenerów oraz Dyrekcji bardzo serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, za zakup sportowego sprzętu reprezentacyjnego dla klas 7 - 8. Jeszcze w ubiegłym roku Rada Rodziców, przekazała nam środki finansowe, które wystarczyły na zamówienie dwóch kompletów odzieży sportowej dla szkolnych reprezentacji dziewcząt oraz chłopców. Nasi najstarsi uczniowie otrzymali piękne, nowe stroje. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by nasze drużyny godnie reprezentowały SP 65 na arenach dzielnicy Żoliborz oraz m.st.Warszawy:). Z uwagi na pandemię większość zawodów w tym roku szkolnym nie odbyła się, dlatego w nowych koszulkach zaprezentować możemy tylko drużynę młodszych dziewcząt.

W maju 2021r na warszawskich pływalniach odbył się WOM w pływaniu dla roczników

2006-2007, 2008-2009, 2010-2011. W zawodach wzięli udział uczniowie z klas: 8p, 7p, 6p, 5p i 4p.

Dekorowani byli:

Natalia Bernat uczennica klasy 5 p zajęła trzecie miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym.

Bartosz Szmytke uczeń klasy 7 p zajął trzecie miejsce na dystansie 400 m stylem dowolnym.

Serdecznie gratulujemy!!!

22.05.2021r odbyły się piąte eliminacje ogólnopolskich zawodów pływackich dla dzieci w ramach programu OD MŁODZIKA DO OLIMPIJCZYKA na pływalni 50 m w Warszawie. Z Naszej Szkoły wystartowało trzynastu uczniów.

Najlepiej popłynęli:

Bartosz Szmytke uczeń klasy 7 p zajął pierwsze miejsce na dystansie 100 m stylem dowolnym i czwarte miejsce na dystansie 100 m stylem motylkowym.

Elżbieta Milancej uczennica klasy 5 p zajęła czwarte miejsce na dystansie 100 m stylem klasycznym.

Serdecznie gratulujemy!!!

10-11.04.2021r odbyły się zawody w Trójboju i Dwuboju Nowoczesnym Juniorów Młodszych w Konstantynowie Łódzkim. Uczniowie Naszej szkoły bardzo dobrze wypadli.  Dekorowani byli:

Trójbój Nowoczesny:

6 miejsce – Bartosz Szmytke - uczeń klasy 7 p

Dwubój Nowoczesny -  młodzik -  roczniki 2010 i młodsi.

3 miejsce – Michalina Serafin - uczennica klasy 5 p

4 miejsce – Natalia Bernat - uczennica klasy 5 p

6 miejsce -  Liliana Płoskonka - uczennica klasy 5 p

Serdecznie gratulujemy!!!

13 marca 2021r odbyły się trzecie eliminacje ogólnopolskich zawodów pływackich dla dzieci w ramach programu OD MŁODZIKA DO OLIMPIJCZYKA w sezonie 2020/2021. Uczniowie naszej szkoły bardzo dobrze wypadli.
Dekorowani byli:
• Bartosz Szmytke, uczeń klasy 7 p zajął drugie miejsce na dystansie 100 m stylem dowolnym i piąte miejsce na dystansie 100 m stylem motylkowym.
• Elżbieta Milancej, uczennica klasy 6 p zajęła trzecie miejsce na dystansie 100 m stylem klasycznym i czwarte miejsce na dystansie 100 m stylem motylkowym.
Serdecznie gratulujemy.

28 października 2020 odbyły się zawody pływackie z cyklu - Grand Prix WMOZP dla rocznika 2007.
Najlepiej popłynęli:
Bartosz Szmytke:
1 miejsce - 200 m stylem dowolnym
5 miejsce – 50 m stylem motylkowym
3 miejsce sztafeta męska 4 x 100 m stylem dowolnym w składzie: Stefan Trojan, Franciszek Michalewski, Aleksy Podgórski, Bartosz Szmytke.
Mateusz Luboiński:
6 miejsce - 100 m stylem klasycznym.
Serdecznie gratulujemy!!!

W październiku 2020 roku odbyły się zaległe zawody- Warszawska Olimpiada Młodzieży w pływaniu. Z naszej Szkoły wystartowało około 70 uczniów z klas pływackich. Najlepiej wypadła Elżbieta Milancej uczennica klasy 6 p zdobywając cztery medale. Dwa razy stawała na najwyższym podium wygrywając 50 m stylem klasycznym i 100 m stylem klasycznym. Dwukrotnie zdobyła drugie miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym i 100 m sposobem zmiennym. Z chłopców najlepiej popłynął Bartosz Szmytke uczeń klasy 7 p. Na dystansie 200 m stylem dowolnym zajął drugie miejsce .
Serdecznie gratulujemy!!!

11 października 2020 roku odbyła się Warszawska Olimpiada w Dwuboju Nowoczesnym w kategorii młodzik i junior młodszy. Naszą Szkołę SP 65 godnie reprezentowało 70 uczniów z klasy 5 p , 6 p ,7 p i 8 p.
Najlepiej wypadli.
Kategoria Młodzik:
Dziewczynki w kategorii open:
6 miejsce – Mistewicz Gabriela
Chłopcy w kategorii open:
5 miejsce – Brzozowski Jan
Dziewczynki rocznik 2008: