Osiagnięcia

Uczniowie klasy 7p, zawodnicy klubu UKS "Żoliborz" bardzo pracowicie rozpoczęli wakacje. Do Startu w zawodach zakwalifikowali się: Daria Janus, Klara Koroblewska, Maciej Baran, Hubert Bednarczuk, Jan Dudkiewicz, Julian Węgiełek. Indywidualnie najlepiej wypadli: Klara Koroblewska- VI miejsce, Jan Dudkiewicz- VII miejsce. Wraz z kolegami z innych Warszawskich klubów wywalczyli trzy medale w sztafetach:
Daria Janus i Maja Łotowska UKS G- 8 Bielany- II miejsce.
Klara Koroblewska i Lidia Cati SIUKS- III miejsce.
Jan Dudkiewicz i Tomasz Dudziński UKS G- 8 Bielany- III miejsce.
Gratulujemy!!!

Niezmiernie miło nam poinformować, że Karolina Krasnodębska uczennica klasy 7p osiąga fenomenalne wyniki w narciarstwie alpejskim. Karolina jest zawodniczką kadry Polski Juniorek. Aktualną V-ce Mistrzynią Polski w slalomie, oraz trzykrotną srebrną medalistą Młodzieżowego Pucharu Polski. Ustanowiła także szybkościowy rekord Polski Juniorów osiągając prędkość 112,8 km/h ! Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć oraz wynikami Karoliny. Gratulujemy sukcesów oraz trzymamy kciuki za dalszy rozwój kariery sportowej!

Dnia 19 maja 2018 r. uczniowie klasy 4p, zawodnicy klubu UKS "Żoliborz", uczestniczyli w Ogólnopolskich zawodach w Dwuboju Nowoczesnym "Penta Day", które odbyły się w Częstochowie. Wszystkim gratulujemy uzyskanych wyników!

ROCZNIK 2007
Bartosz Szmytke- III miejsce
Michalewski Franciszek- IV miejsce
Urbańczyk Julian - V miejsce
Podgórski Aleksy- VI miejsce
Białowąs Jan- VII miejsce
Anna Sadłowska- IV miejsce
Maya Popoaca- V miejsce

ROCZNIK 2008
Karolina Małysa- VI miejsce
Filip Walasek- VII miejsce

19 maja 2018 r. odbyły się piąte (ostatnie) eliminacje ogólnopolskich zawodów pływackich dla dzieci w ramach programu OD MŁODZIKA DO OLIMPIJCZYKA w sezonie 2017/2018, na 50 metrowej pływalni olimpijskiej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie z rocznika 2004,2005 i 2008.
Hektor Buliński:
2 miejsce – 100 m stylem grzbietowym
4 miejsce – 100 m stylem dowolnym

Bartosz Brogosz:
3 miejsce – 100 m stylem grzbietowym

Gratulujemy!!!

15 maja odbyła się LI Warszawaka Olimpiada Młodzieży w Dwuboju Nowoczesnym chłopców i dziewcząt w kategorii Młodzież. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 7p i 7s. Dziewczęta stanęły na podium zajmując III miejsce, chłopcy wywalczyli V miejsce. Serdecznie gratulujemy.

10 - 11 maja na pływalni OSiR Targówek odbyła się Warszawska Olimpiada Młodzieży w Pływaniu dla rocznika 2005 - 2006. Uczniowie klas 5 -7 godnie reprezentowali szkołę, zajmując wysokie miejsca.

Hektor Buliński:
1 miejsce – 50 m i 100 m stylem dowolnym
2 miejsce – 100 m stylem grzbietowym
3 miejsce – 50 m stylem grzbietowym

Maciej Baran:
1 miejsce – 200 m stylem dowolnym
4 miejsce – 100 m stylem dowolnym
5 miejsce – 400 m stylem dowolnym

Końcówka kwietnia była bardzo pracowita dla naszych niestrudzonych uczniów startujących w konkurencji biegów przełajowych. Po spektakularnym występie na Mistrzostwach Polski, w piątek przed weekendem majowym 27.04.18. odbył się finał XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych. Zawody rozegrano w miejscowości Kamion koło Sochaczewa. Podobnie jak finały warszawskie, zawody rozgrywano w kategorii dziewcząt i chłopców klas IV, V i VI na dystansie 800 m oraz 1000 m. Prawo startu w zawodach uzyskali zawodnicy plasujący się na miejscach 1-12 na rozgrywanych w październiku zawodach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży oraz najlepsi zawodnicy reprezentujący poszczególne powiaty z całego województwa mazowieckiego.

25 kwietnia 2018 roku Powiatowe Centrum Młodzieży im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garczynie wspólnie z Wojewódzkim Szkolnym Związkiem Sportowym w Gdańsku zorganizowało Ogólnopolskie Sztafetowe Biegi Przełajowe Dzieci i Młodzieży Szkolnej. Do Garczyna przyjechały reprezentacje wszystkich województw - 77 drużyn i ok 900 sportowców. Prawo startu na Mistrzostwach Polski mieli zwycięzcy etapów wojewódzkich. Nasza drużyna chłopców jest aktualnym Mistrzem Mazowsza, natomiast drużyna dziewcząt zajęła wprawdzie III miejsce, lecz mogła wystartować otrzymując dziką kartę.

Po raz kolejny  nasi uczniowie ze świetlicy wzięli udział w żoliborskich międzyświetlicowych zawodach sportowych.  To już nasze trzecie zwycięstwo. Uczniowie klas: 1A, 1C, 2P oraz 3P byli bezkonkurencyjni w wyścigach rzędów oraz zabawach zwinnościowych. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.