Osiagnięcia

02 - 03.12.2023r. na obiektach Centralnego Ośrodka Sportu w Spale odbyły się Mistrzostwa Polski w Dwuboju i Trójboju Nowoczesnym do lat 14, Mistrzostwa Polski w Dwuboju Nowoczesnym do lat 12 i Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym dzieci ,, PENTA DAY”. Z naszej szkoły wystartowali uczniowie z klas: 3p1, 3p2, 4p, 5p, 6p, 7p/ł i 8p. Dekorowani byli:

DWA PIERWSZE MIEJSCA W PODSUMOWANIU XVI WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY. W dniu 11 października 2023 roku w hali sportowej CRS Bielany przy ul. Lindego 20 w Warszawie, odbyło się uroczyste zakończenie XVI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Jest to wydarzenie podsumowujące całoroczne zmagania sportowe dzieci i młodzieży. Szkoły oraz dzielnice otrzymują odznaczenia oraz wyróżnienia w różnych klasyfikacjach. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: vice Prezydent m.st. Warszawy, przedstawiciele Biura Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy, burmistrzowie dzielnic, przedstawiciele władz Szkolnego Związku Sportowego Warszawy i Województwa Mazowieckiego a przede wszystkim zawodnicy, trenerzy i nauczyciele oraz dyrektorzy zwycięskich szkół w poszczególnych klasyfikacjach.

09.11.2023 roku na pływalni OSiR Żoliborz odbyły się zawody pływackie z cyklu Grand Prix WMOZP rocznika 2010 – IV runda - finał. Z naszej szkoły startowali uczniowie z klasy 7p/ł i klasy 8p.
Dekorowani byli:
· Mroziński Kazimierz zajął pierwsze miejsce na dystansie 100 metrów stylem grzbietowym i drugie miejsce na dystansie 50 metrów stylem dowolnym,
· Duk Julian zajął czwarte miejsce na dystansie 200 metrów stylem dowolnym,
· Kośmider Albert zajął czwarte miejsce na dystansie 100 metrów stylem dowolnym,
· Sobczak Ivo zajął szóste miejsce na dystansie 200 m stylem dowolnym,
· Sztafeta dziewczyn na dystansie 4x 100 metrów sposobem zmiennym zajęła trzecie miejsce w składzie: Płoskonka Liliana, Rymarz Jagoda, Bernat Natalia, Grabia Michalina,
· Sztafeta chłopców na dystansie 4x 100 metrów sposobem zmiennym zajęła trzecie miejsce w składzie: Mroziński Kazimierz, Brzozowski Michał, Sobczak Ivo, Duk Julian.
Serdecznie gratulujemy!

Przed nami sezon halowy, co oznacza że zakończył się okres strzelania na otwartym powietrzu. Za nami zawody jesienne w których braliśmy udział i odnosiliśmy sukcesy. 7 października w Kielcach rozegrano Ogólnopolskie Zawody Łucznicze Młodzików i Dzieci pn. Złoty Liść Jesieni 2023. Udział wzięli m. in uczniowie klas sportowych trenujących łucznictwo. Na podium stanęły dziewczęta z 5s w kategorii dzieci:

1. Częścik Jagoda (Orkan W-wa)

2. Rokita Małgorzata (Orkan W-wa)

3. Perahud Nikol (Orkan W-wa)

Więcej zdjęć na stronie:

SZKOLNA REPREZENTACJA DZIEWCZĄT W PIŁCE RĘCZNEJ MISTRZEM DZIELNICY ŻOLIBORZ, CHŁOPCY NA MIEJSCU II

W dniach 02-03.10.23. nasze szkolne reprezentacje dziewcząt oraz chłopców w piłce ręcznej rywalizowały w dzielnicowych zmaganiach w tej dyscyplinie. Zawody odbyły się w SP 267. Drużyna dziewcząt w kategorii dzieci wywalczyła tytuł Mistrzyń Dzielnicy Żoliborz. Dziewczęta pokonały Szkołę Podstawową nr 267, 396 oraz Szkołę nr 92 sporą przewagą punktową i będą reprezentowały dzielnicę Żoliborz w rywalizacji LVII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Zespół dziewcząt grał w składzie: Katarzyna Gackowska, Pola Ziębicka, Gabriela Smoleńska, Maria Halagiera, Aleksandra Jeż, Lena Treichel, Łucja Szubart, Gabriela Błaszkiewicz, Lena Dombi, Konstancja Jordan-Drowanowska, Nina Brodowska, Amelia Cieślik, Natalia Górecka i Maya Czajkowska.

NASZA SZKOŁA ZNAKOMICIE STARTUJE PODCZAS ŻOLIBORSKICH ELEMINACJI LVII WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W we wtorek 26.09.2023. na Kępie Potockiej, odbyły się zawody w ramach rywalizacji LVII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w indywidualnych oraz sztafetowych biegach przełajowych. Zawody rozgrywano w dwóch kategoriach wiekowych.

Kategoria DZIECI:

- dziewczęta rocznik 2012 oraz 2011 na dystansie 800 m.,

- chłopcy rocznik 2012 oraz 2011 na dystansie 1000 m.

Kategoria MŁODZIEŻ:

- dziewczęta rocznik 2010 oraz 2009 na dystansie 1000 m.,

- chłopcy rocznik 2010 oraz 2009 na dystansie 1000 m.

23 września 2023 roku na pływalni OSiR Żoliborz i bieżni SP 65 odbyła się Warszawska Olimpiada Młodzieży w Dwuboju Nowoczesnym dla roczników 2010 - 2011. Z naszej szkoły wzięło udział trzydzieścioro ośmioro uczniów. Dekorowani byli:
• Kazimierz Mroziński zajął pierwsze miejsce,
• Liliana Płoskonka zajęła drugie miejsce,
• Julian Duk zajął trzecie miejsce,
• Stanisław Kaczmarek zajął czwarte miejsce,
• Tomasz Stańczyk zajął szóste miejsce,
• Ivo Sobczak zajął ósme miejsce.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nasz absolwent Bartosz Szmytke został Wicemistrzem Świata w Pięcioboju Nowoczesnym w starcie indywidualnym w kategorii wiekowej U17. Bartek zdobył jeszcze dwa medale, srebrny w sztafecie z kolegą z reprezentacji Franciszkiem Dubrawskim i brązowy w drużynie razem z kolegami z reprezentacji Krystianem Trepczykiem i Franciszkiem Dubrowskim. Zawody odbyły się w Aleksandrii w Egipcie w dniach 10.07-17.07.2023r.

Jan Rybak uczeń klasy 8s1, zawodnik Kadry Województwa Mazowieckiego w PIŁCE SIATKOWEJ, wraz z drużyną zdobyli 6 miejsce podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Dobry występ Janka zaowocował powołaniem na Zgrupowanie Kadry U-15. Życzymy dalszych sukcesów.