Osiagnięcia

Serdecznie gratulujemy reprezentacji SP65, która w ubiegłą środę dzielnie walczyła podczas Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych. W kategorii dzieci zarówno chłopcy jak i dziewczęta stanęli na podium!!! Chopcy zdobyli I miejsce. Dziewczynki II miejsce. Poniżej skład naszej złotej i srebrnej reprezentacji! Starsi koledzy równie zacięcie walczyli w kategorii młodzieży szkolnej. Niestety tym razem nie udało się zwyciężyć. Zapraszamy do fotorelacji na stronie szkoły oraz fb.

 

Sztafeta chłopcy

I miejsce: 1. Michał Siemczyk 2.Aleksander Greczkowski 3. Jakub Staniszewski 4. Oliwier Lenarcik 5.Jakub Luboiński 6. Aleksy Podgórski 7. Stefan Trojan 8. Jakub Książczyk 9. Jeremi Urbańczyk 10. Julian Urbańczyk rez Kajetan Gotkowski też Jan Czerwiński

Sztafeta dziewczynki

II miejsce: 1. Helena Pawłowska 2. Zuzanna Kostykowska 3. Olga Cisek 4. Aniela Staroń 5. Paulina Jabłońska 6. Maya Popoaca 7. Jagna Sidorczuk 8. Hanna Paszczuk 9. Aleksandra Skrzypek 10. Aleksandra Damięcki rez. Marianna Mrozińska