Osiagnięcia

Niezmiernie miło nam poinformować, że Karolina Krasnodębska uczennica klasy 7p osiąga fenomenalne wyniki w narciarstwie alpejskim. Karolina jest zawodniczką kadry Polski Juniorek. Aktualną V-ce Mistrzynią Polski w slalomie, oraz trzykrotną srebrną medalistą Młodzieżowego Pucharu Polski. Ustanowiła także szybkościowy rekord Polski Juniorów osiągając prędkość 112,8 km/h ! Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć oraz wynikami Karoliny. Gratulujemy sukcesów oraz trzymamy kciuki za dalszy rozwój kariery sportowej!

Wyniki:

v-ce Mistrzyni Polski – slalom

3 medale – Młodzieżowy Puchar Polski (3xsrebro)

8 medali – WOM i Warszawska Liga Narciarska (7xzłoto, 1xsrebro)

IV -m-ce – lista posezonowa PZN

V m-ce – klasyfikacja generalna Młodzieżowego Pucharu Polski

II klasa Sportowa

Rekord Polski – juniorów w prędkości 112,8 km/h

Kadra Polski na finał Międzynarodowych Zawodów dzieci FIS, Abedone ITA: 20 m-ce slalom, 25 m-ce slalom

Kadra regionalna PZN 2017/18 i 2018/19