Aktualności

1-2 kwietnia Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików. Na II miejscu podium indywidualnym stanęła Barbara Miska z klasy 8s2!!!
Zespół dziewcząt w składzie: Matylda Koślacz, Olga Leśniewska, Barbara Miska wszystkie z klasy 8s2 oraz Antonina Menkiewicz
z klasy 7s uplasował się tuż za podium, zajął niezwykle wysokie, czwarte miejsce.
Szczegółowe wyniki na stronie: TU

25 marca w Teresinie odbyły Halowe Mistrzostwa Mazowsza Młodzików i Dzieci. Zawody te były jednocześnie kwalifikacją do Halowych Mistrzostw Polski Młodzików. Starowali z wieloma sukcesami uczniowie klas łuczniczych na wszystkich poziomach czyli klasy 8,7,6 i 5 jako młodzicy i klasy 4 w kategorii dzieci.
Szczegółowe informacje: TU

19 marca podczas XXXIII Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Legnicy
Jan Bieniak – absolwent SP 65 z klasy 8 s z ubiegłego roku i Kacper Poncyleusz z klasy 8s1 wraz z kolegą klubowym wywalczyli tytuł Halowego Zespołowego Wicemistrza Polski na rok 2023.
Ze względu na rok urodzenia i przejście do starszej kategorii wiekowej chłopcy obecnie reprezentują klub łuczniczy SŁ MARYMONT, z którym szkoła współpracuje.