Minął wrzesień, a wraz z nim pierwszy miesiąc nauki i zabawy w świetlicy szkolnej. Zorganizowaliśmy wiele zajęć integracyjnych, aby pomóc najmłodszym dzieciom dobrze się poczuć w nowym miejscu i nowej grupie, były to na przykład zabawy w kręgu z imionami czy z piłkami. Na zajęciach plastycznych dzieci wykonały swoje własne zakładki do książki, wakacyjne latawce, papierowe statki, a także jesienne drzewa. Nie zabrakło również zabaw ruchowych z piłkami na świeżym powietrzu i dziecięcej twórczości kredą, wiele frajdy przyniosły też dzieciom zabawy z bańkami mydlanymi i z chustą animacyjną.

Nie zapomnieliśmy również o Dniu Kropki, poświęconym odkrywaniu swoich talentów i kreatywności. Podczas zajęć dzieci wyszukiwały kropki ukryte wokół nas, a także wspólnie wykonały Drzewo talentów. Świętowaliśmy także w trakcie zajęć edukacyjnych Dzień Jabłka, dzieci wykonały piękne prace plastyczne, brały udział z zabawach sportowych z jabłkiem, a także skorzystały z fotobudki. Zapraszamy do galerii zdjęć.