Nasza szkoła

20 stycznia w godzinach naprawdę porannych czyli na pierwszych dwóch lekcjach odbyły się warsztaty z przyozdabiania toreb materiałowych. Chętne osoby z klas IV - VIII przyniosły materiały, otrzymały torby i zaczęły twórczą pracę pod czujnym okiem pani wice dyrektor Anny Krefty, pań Uli Odwagi, Iwony Mierzwy oraz pana Łukasza Koneckiego. Gościliśmy także panią Joannę Żuławską, której dziękujemy za przyjście i okazaną pomoc. Efekty prac uczniów były naprawdę olśniewające, część toreb to naprawdę małe dzieła sztuki. Wszystkim zaangażowanym uczniom bardzo dziękujemy. Najładniejsze torby nagrodzimy, ogłoszenie wyników odbędzie się po feriach. Torby najprawdopodobniej będą do kupienia na szkolnym kiermaszu, o terminie którego powiadomimy na stronie.

Warsztaty zorganizowaliśmy w ramach akcji Dnia Bez Toreb Foliowych, który przypadał na 23 stycznia. Tego dnia przygotowaliśmy wystawę z upiększonych toreb - która wciąż jest to obejrzenia na korytarzach I i II piętra. O tym jednak i o innych działaniach podjętych 23 stycznia napiszemy w osobnym poście, który pojawi się lada dzień. Na razie zapraszamy na fotorelację z warsztatów wraz ze zdjęciami części przyozdobionych przez uczniów toreb.

GALERIA Z WARSZTATÓW

GALERIA CZĘŚCI PRZYOZDOBIONYCH TOREB