Nasza szkoła

Jak to jest już w zwyczaju, w grudniu z inicjatywy Rady Rodziców, odbył się w naszej szkole kiermasz świąteczny, na którym można było kupić wykonane własnoręcznie przez uczniów, rodziców i nauczycieli ozdoby choinkowe oraz świąteczne. Nie obyło się oczywiście bez domowych wypieków. Fundusze zebrane podczas tego wydarzenia (5387 złotych), zostały równo rozdysponowane na trzy cele:

 

- dofinansowanie zakupu kserokopiarki do szkoły

- środki do dyspozycji Samorządu Szkolnego

- wsparcie Domu Dziecka w Szymonowie

Wszystkim zaangażowanym osobom w tę akcje serdecznie dziękujemy za poświęcony czas potrzebny do wykonania ozdób, pieczenia ciast oraz organizację i sprawny przebieg kiermaszu. Całej społeczności szkolnej oraz sympatykom szkoły SP65 życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.