Nasza szkoła

Przedstawiamy Państwu niektórych podopiecznych schroniska w Józefowie koło Legionowa, dla którego szkoła zbierała dary na początku roku. Wraz z przedstawicielami klas 8 zawieźliśmy dary do schroniska i wyprowadziliśmy na spacer wybrane psiaki. Wśród nich znalazł się Korek, Franio oraz Scooby, którzy mieszkają w tzw. sektorze C. W schronisku jest około 150 psów i wszystkie szukają wspaniałych domów. Plakaty stworzone przez uczennice można śmiało udostępniać i przesyłać znajomym w celu znalezienia psiakom domów. Jeżeli ktoś ma ochotę przyjechać do schroniska i pomóc w wyprowadzaniu psów to serdecznie zapraszamy do kontaktu z Panią Anną Majdurą z biblioteki. Do schroniska mogą przyjeżdżać dzieci od 13 roku życia wraz z osobą dorosłą, po wcześniejszym umówieniu się z wolontariuszem.