Nasza szkoła

W październiku świetlica przyłączyła się do akcji artystycznej 'Polska to My. Autoportret w 100-lecie Niepodległości". Dzieci wykonały prace, które następnie zostały sfotografowane i wysłane do organizatora (WCIES). Z całej Warszawy nadesłano prawie 7500 autoportretów. Teraz nadchodzi chwila, kiedy wszystkie portrety zostaną pokazane na wystawie multimedialnej. Uroczysty wernisaż odbędzie się 6 grudnia przed południem. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia wystawy w dniach od 6 grudnia do 10 grudnia we WCIES przy ul. Starej 4. Na wystawie dostępny będzie minikatalog, w którym jest parę słów o idei akcji. Od dziś w warszawskich tramwajach, autobusach i skm-ce będzie emitowany spot reklamowy promujący wystawę. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w akcji i cieszymy się, że połączyła nas sztuka, twórczość.


Organizatorzy