Nasza szkoła

W piękny, słoneczny piątek 28.09.2018. na boisku szkolnym odbyły się zawody sportowe w dwa ognie dla uczniów klas IV – VIII. Uczniowie zacięcie rywalizowali na każdym poziomie wiekowym. Oprócz wspaniałej rywalizacji sportowej, nauczyciele wychowania fizycznego doceniali ubiór kapitana drużyny w barwy narodowe oraz akcenty biało-czerwone u wszystkich uczestników zawodów. Do wyników rozgrywek sportowych doliczona zostanie punktacja za zaangażowanie poszczególnych klas w biało-czerwoną symbolikę. Ostateczna klasyfikacja klas jest już policzona, lecz oficjalne podsumowanie podamy na uroczystym apelu z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czekajcie więc cierpliwie. Na razie podajemy ogłaszamy wyniki końcowe rozgrywek sportowych:

Klasy IV:

Miejsce 6 – IV b

Miejsce 5 – IV s2

Miejsce 4 – IV a

Miejsce 3 – IV p

Miejsce – IV s1

Miejsce – IV c

 

Klasy VII:

Miejsce 4 – VII a

Miejsce 3 – VII s

Miejsce 2 – VII b

Miejsce 1 – VII p

 

Klasy V:

Miejsce 5 – V a

Miejsce 4 – V b

Miejsce 3 – V s

Miejsce 2 – V c

Miejsce 1 – V p

 

Klasy VIII:

Miejsce 5 – VIII b

Miejsce 4 – VIII c

Miejsce 3 – VIII s

Miejsce – VIII a

Miejsce – VIII p

 

Klasy VI:

Miejsce 5 – VI c

Miejsce 4 – VI b

Miejsce 3 – VI s

Miejsce – VI a

Miejsce – VI p