Osiagnięcia

        

Dnia 22.03.24. w Szkole Podstawowej nr 267, odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w piłce siatkowej dziewcząt oraz chłopców w kategorii Młodzież. Tym razem do zmagań przystąpili uczniowie z klas 7-8. Mistrzostwa żoliborskich szkół w grach 6x6 rozegrały się równolegle dla dziewcząt i chłopców. Wśród dziewcząt do rozgrywek przystąpiły siatkarki z SP 92, SP 267 oraz SP 396. Nasza drużyna dziewcząt złożona z trzech zawodniczek z klasy 8s oraz siatkarek z 7s, rozegrała trzy spotkania.

Wszystkie mecze dziewczęta rozstrzygnęły na swoją korzyść, wygrywając dużą przewagą punktową, w stosunku 2:0 i zapewniając sobie tytuł Mistrzyń Dzielnicy Żoliborz. Zespół grał w składzie: Kaja Sidor - kapitan zespołu, Antonina Menkiewicz, Zuzanna Wiercioch, Kaja Paszczuk, Zuzanna Anusiewicz, Julia Górecka, Barbara Chmura, Zofia Szczygłowska, Hersylia Pietraszko oraz Anna Kęsik.

Zespół chłopców również bardzo udanie zaprezentował się w siatkarskim turnieju. Do rozgrywek przystąpiły tradycyjnie cztery żoliborskie szkoły: SP 92, SP 267, SP 65 oraz SP 392.
Nasi reprezentanci z klasy 7s, wspomagani dwoma kolegami z klasy 8s, 7a oraz 8p pewnie wygrali wszystkie swoje spotkania w stosunku 2:0. Chłopcy zaprezentowali wysokie umiejętności techniczne i ciekawe rozwiązania taktyczne.
Zespół chłopców grał w składzie: Jan Tokłowicz - kapitan zespołu, Mateusz Kubicki, Karol Wysocki, Paweł Król, Bartosz Kusiak, Mikołaj Antoniuk, Maksymilian Sobolewski, Oliwier Kostun, Szymon Sokołowski, Mateusz Jordan-Drowanowski oraz Tomasz Stańczyk.

Trzymamy kciuki podczas startów na WOM.