Osiagnięcia

        

DWA PIERWSZE MIEJSCA W PODSUMOWANIU XVI WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY. W dniu 11 października 2023 roku w hali sportowej CRS Bielany przy ul. Lindego 20 w Warszawie, odbyło się uroczyste zakończenie XVI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Jest to wydarzenie podsumowujące całoroczne zmagania sportowe dzieci i młodzieży. Szkoły oraz dzielnice otrzymują odznaczenia oraz wyróżnienia w różnych klasyfikacjach. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: vice Prezydent m.st. Warszawy, przedstawiciele Biura Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy, burmistrzowie dzielnic, przedstawiciele władz Szkolnego Związku Sportowego Warszawy i Województwa Mazowieckiego a przede wszystkim zawodnicy, trenerzy i nauczyciele oraz dyrektorzy zwycięskich szkół w poszczególnych klasyfikacjach.

W roku szkolnym 2022/2023 nasza szkoła zajęła nie jedno, lecz dwa I miejsca w klasyfikacji końcowej szkół podstawowych w dwóch kategoriach Dzieci oraz Młodzież. Jest to ogromny sukces, gdyż w zawodach finałowych rozgrywanych na poziomie stołecznym z udziałem zwycięzców eliminacji dzielnicowych, uczestniczy kilka tysięcy zawodników i zawodniczek ze 150 warszawskich szkół podstawowych.

Bardzo serdecznie gratulujemy naszym wspaniałym sportowcom, rodzicom, trenerom oraz Dyrekcji i wszystkim nauczycielom SP 65. Każdy z Was ma udział w tym ogromnym sukcesie! Dziękujemy!!!