Osiagnięcia

        

SZKOLNA REPREZENTACJA DZIEWCZĄT W PIŁCE RĘCZNEJ MISTRZEM DZIELNICY ŻOLIBORZ, CHŁOPCY NA MIEJSCU II

W dniach 02-03.10.23. nasze szkolne reprezentacje dziewcząt oraz chłopców w piłce ręcznej rywalizowały w dzielnicowych zmaganiach w tej dyscyplinie. Zawody odbyły się w SP 267. Drużyna dziewcząt w kategorii dzieci wywalczyła tytuł Mistrzyń Dzielnicy Żoliborz. Dziewczęta pokonały Szkołę Podstawową nr 267, 396 oraz Szkołę nr 92 sporą przewagą punktową i będą reprezentowały dzielnicę Żoliborz w rywalizacji LVII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Zespół dziewcząt grał w składzie: Katarzyna Gackowska, Pola Ziębicka, Gabriela Smoleńska, Maria Halagiera, Aleksandra Jeż, Lena Treichel, Łucja Szubart, Gabriela Błaszkiewicz, Lena Dombi, Konstancja Jordan-Drowanowska, Nina Brodowska, Amelia Cieślik, Natalia Górecka i Maya Czajkowska.

W kategorii chłopców roczników 2011 rywalizacja była bardzo zacięta. W zawodach dzielnicowych wzięło udział pięć reprezentacji: SP 92, SP 396, SP 267 oraz SP 392. Zawodnicy prezentowali wysokie umiejętności technicznie. Nasi uczniowie rozegrali świetne spotkania wygrywając z szkołami: 267, 396 oraz 92. W ostatnim meczu drużyna z SP 392 okazała się lepsza. W całym turnieju jednak chłopcy pokazali bardzo dobre umiejętności techniczne, taktyczne oraz ambicję i wolę walki.

Zespół chłopców grał w składzie: Stanisław Umiastowski, Adam Dąbrowski, Borys Wiercioch, Piotr Suteniec, Piotr Sierant-Hatala, Konstanty Kasprzycki, Tymon Toczyski, Ksawery Fus-Grzymkowski, Antoni Piekarz oraz Krzysztof Parczewski.