Nasi uczniowie laureatami konkursu „Śladami Powstania Styczniowego”!
W tym roku obchodziliśmy 160 rocznicę wybuchu powstania styczniowego. Aby uczcić tak ważne wydarzenie były organizowane różne wydarzenia, m.in. konkursy. Nasi uczniowie wzięli udział w konkursie „Śladami Powstania Styczniowego” organizowanego przez SP 373 w Warszawie pod patronatem Towarzystwa Przyjaciół Warszawy. Konkurs jest częścią programu „Varsavianistyczna Szkoła”. Laureatami konkurs zostali:
Jagoda Pobikrowska z kl. 8a, w kategorii prezentacja oraz Mikołaj Kulmiński w kategorii fotografia.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za świetne reprezentowanie naszej szkoły!
- Szczegóły
AKCJA SADZENIA KWIATKÓW NA TERENIE NASZEJ SZKOŁY
24 kwietnia z okazji Dnia Ziemi grupa wolontariuszy z klas: 7p, 7b, 8c, 8s2, 8p, 8s1, 8s2 uczestniczyła w sadzenia bratków oraz stokrotek. Posadziliśmy 90 sadzonek wokół szkoły. Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji najbliższa przestrzeń naszej szkoły będzie ładniejsza. Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie całej akcji - sadzonek, łopatek, ziemi ogrodowej.
- Szczegóły
Sukces Akcji „Zbieraj Elektrośmieci i Baterie z 65”
Dnia 21 kwietnia od godz. 7:30 do 16:00 na parkingu przed budynkiem edukacji wczesnoszkolnej Szkoły Podstawowej nr 65 od ulicy Drohickiej odbyła się zbiórka elektrośmieci i baterii. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Zebrano prawie 1,5 tony sprzętu elektrycznego i elektronicznego! Mamy nadzieję, żę dzięki zbiórce sprzęt nie trafił na dzikie wysypiska lub do śmietnika. Akcja ta umożliwiła bezpłatne pozbycie się niepotrzebnego już sprzętu elektrycznego i elektronicznego, który oprócz tego, iż zajmuje miejsce w mieszkaniach, to dodatkowo ma działanie niebezpieczne i trujące dla otoczenia. Elektrośmieci i baterie odebrała firma MB Recycling. Jest to już kolejna tego typu akcja w Szkole Podstawowej nr 65. Akcja została zorganizowana w ramach projektu „Moje miasto bez elektrośmieci”. Organizatorzy pragną podziękować wszystkim uczniom, rodzicom oraz mieszkańcom miasta za zaangażowanie i pomoc w zbiórce elektrośmieci i baterii.
- Szczegóły
DZIEŃ PIŻAMY W SP65
DZIEŃ PIŻAMY W SP 65!!!
Zapraszamy wszystkich uczniów do celebrowania Dnia Piżamy.
Akcja odbędzie się 12 maja (piątek).
W tym dniu możecie przyjść do szkoły w swojej ulubionej piżamie, szlafroku i w kapciach możecie również zabrać ze sobą swoją ulubioną poduszkę, ale….nie zasypiajcie na lekcjach!!!
Osoby tak ubrane będą zwolnione z
- pytania z ostatnich trzech lekcji
- niezapowiedzianych kartkówek
Życzymy wszystkim udanej zabawy!
- Szczegóły
Dyskoteka w SP65
ZAPRASZAMY NA WIOSENNĄ EDYCJĘ DYSKOTEKI W SP65
Dyskoteka odbędzie się:
10 maja od 17 do 19 30 dla klas IV-VI
11 maja od 17 do 20 00 dla klas VII -VIII
NA KORYTARZU PARTERU
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW!!!
- Szczegóły
POSTĘPOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE DO KLASY CZWARTEJ
SZANOWNI PAŃSTWO
UPRZEJMIE INFORMUJĘ O POSTĘPOWANIU UZUPEŁNIAJĄCYM DO KLASY CZWARTEJ O PROFILU PŁYWANIE I ŁUCZNICZO - SIATKARSKIM
8 MAJA - 8.30 - ZBIÓRKA PRZED SALĄ GIMNASTYCZNĄ - BUDYNEK GŁÓWNY
9.00 - PRÓBA SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ: DUŻA SALA GIMNASTYCZNA (PROFIL ŁUCZNICZO - SIATKARSKI), PŁYWALNIA OSIR (PROFIL PŁYWACKI)
Z WYRAZAMI SZACUNKU
MARTA SKRZYŃSKA
- Szczegóły
KONKURS FOTOGRAFICZNY NA ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI - "PRZYRODA W OBIEKTYWIE".
Zapraszamy i zachęcamy wszystkich uczniów do uczestnictwa w konkursie fotograficznym z okazji Światowego Dnia Ziemi, który obchodzimy 22 kwietnia.
Co zrobić, by wziąć udział w konkursie:
1.Zrób zdjęcie, które wpisuje się w temat konkursu czyli : "PRZYRODA W OBIEKTYWIE"
2. Prześlij na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pamiętaj, by się podpisać, możesz swoje zdjęcie również zatytułować, to zwiększy jego wartość artystyczną.
Na Twoje zdjęcia czekamy do 28 KWIETNIA. Najładniejsze, najbardziej oryginalne, kreatywne czy pomysłowe zdjęcia zostaną nagrodzone. Przewidziana jest również wystawa zdjęć na korytarzu szkolnym.
- Szczegóły











