Uczniowie klasy 4b mieli okazję uczestniczyć w zajęciach przyrodniczych organizowanych przez Lasy Miejskie Warszawa pt. „Dzik nie jest taki zły- czyli jak żyć w zgodzie z mieszkańcami lasu” (Las Bielański). W trakcie zajęć uczniowie dowiedzieli się jakie zwierzęta można spotkać w warszawskich lasach. Klasa 4b poznała też działania, które mogą pomóc i zaszkodzić mieszkańcom lasu. Podjęliśmy również dyskusję na temat: jakie konflikty mogą pojawić się w relacji człowiek- zwierzęta i jak można im zapobiegać. Zdobyliśmy praktyczną wiedzę na temat tego, jak należy zachowywać się podczas spotkań z dzikimi zwierzętami. To była pasjonująca lekcja w terenie i mimo niesprzyjającej pogody humory dopisały!