Nasza szkoła

        

W dniu 27 października od 13-18 odbyły się Szkolne Targi Fantastyki - kolorowa szkoła. Rada Rodziców wraz z Samorządem Szkolnym wsparli akcję "Jesteśmy blisko". To inicjatywa, w której bank zachęca swoich pracowników, by wzięli odpowiedzialność za najbliższe otoczenie, za środowisko naturalne, edukację, zdrowie, pomoc potrzebującym. Grupa wolontariuszy z Banku Pekao SA zaangażowała się na rzecz społeczności szkolnej SP 65 w Warszawie. Szkoła to miejsce, w którym uczniowie czują się jak w domu, pracują, chętnie spędzają czas i zdobywają wiedzę. Czytelnia w naszej szkole zmieniła się nie do poznania. Było stoisko eko, gdzie tworzyliśmy z papieru drzewo, stoisko do wymiany książek i gier planszowych, a także stoisko gier fantazy. Nasza czytelnia zyskała nowy wygląd, stoły do gier, a także książki. W miłym towarzystwie, przy wspaniałej zabawie, smacznym poczęstunku czas płynął bardzo szybko. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję.

Agnieszka Zgryzek, Łukasz Konecki