Nasza szkoła

        

Dnia 12.10 obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość ta składała się z dwóch części .Pierwsza-artystyczna była prezentem dla nauczycieli. Przygotowali ją uczniowie klasy 5s, którzy w zabawny sposób opowiedzieli ,,z czego się przeciętny nauczyciel składa”. Drugą część stanowił konkurs filmowo-wokalny, którego motywem przewodnim była szkoła. Wzięło w nim udział 12 klas. Ich zaangażowanie i kreatywność oceniało profesjonalne jury. W konkursie przyznane zostały wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 4-5 i klasy 6-8. Na podium z klas młodszych znalazły się: 5a, 4a i 5s, natomiast wśród klas starszych: 7pł, 6a i 6s.


Wspaniałe nagrody w konkursie zostały ufundowane przez Radę Rodziców, a główną z nich jest klasowe wyjście do pizzerii ,,Potocka 21”. W tym dniu równocześnie na ścianach korytarzy zawisły plakaty ilustrujące pozytywne aspekty szkolnego życia wykonane przez uczniów klas 4-8. Do tematu twórcy plakatów podeszli w bardzo różnorodny sposób wykorzystując różnego rodzaju techniki plastyczne. Dzięki nim szkolny korytarz nabrał barw i energii. Bardzo się cieszymy, że tak wielu uczniów zaangażowało się w przygotowania obchodów Dnia Edukacji. Dziękujemy także wychowawcom i rodzicom za motywację i osobisty wkład w nasze przedsięwzięcie.
Monika Kowalik i Joanna Kownas