Nasza szkoła

        

W środę przedstawiciele Samorządu Szkolnego wraz z opiekunem Łukaszem Koneckim spotkali się z intendentką stołówki szkolnej panią Jolantą Zawadą. W rzeczowej rozmowie wyjaśniła nam zawiłości i wyśrubowane normy szkolnego żywienia, które uniemożliwiają podjęcie dużych zmian w menu szkolnym. Jednakże udało nam się co nieco uzyskać i tak:

- piątki pozostaną wegetariańskie jeżeli chodzi o danie drugie;
- przez okres próbny w dwa najbliższe wtorki do świąt Wielkiej Nocy zupy będą gotowane na maśle, a więc będą wegetariańskie, jeżeli będziecie je zjadać, zasmakują Wam to "wegetariański wtorek" zostanie wpisany na stałe do jadłospisu;
- wprowadzone zostaną nowe potrawy: makaron z sosem serowym, pierogi z truskawkami oraz naleśniki z owocami

Mam nadzieję, że te niewielkie zmiany, jakie jesteśmy w stanie zagwarantować ucieszą Was i sprawią, że obiady będziecie jeść ze smakiem.
Samorząd Szkolny