Nasza szkoła

        

 To, że społeczność Szkoły Podstawowej nr 65 ma wielkie serca, wiadomo nie od dzisiaj. W maju po raz kolejny daliśmy dowód empatii i życzliwości. Tym razem naszego wsparcia potrzebowali mali mieszkańcy jednego z warszawskich domów dziecka. Od początku maja zbieraliśmy produkty dla dzieci (słodycze, napoje, deserki). Mnóstwo uczniów klas 4-8 wspomogło tę akcję, za co bardzo dziękujemy! Organizatorów jednak zaskoczył przede wszystkim zasięg naszej kawiarenki z ciastami, która rozgościła się na korytarzach 10 maja. Dzieci przyniosły prawie 60 wypieków (ciast, ciasteczek, babeczek itp.) oraz produkty na dziesiątki tostów.

 

Zorganizowaliśmy stoiska w obu budynkach szkoły, w nowym pieczę nad kawiarenką trzymała klasa 6pł, a w głównym – klasa 8a. Obie grupy świetnie sprawdziły się w roli sprzedawców i zebrały prawie 3 tysiące złotych. Za wszystkie pieniądze zakupione zostaną rzeczy dla maluchów. Obie klasy będące organizatorami zbiórki oraz opiekunowie – pan Łukasz Konecki i pani Joanna Kownas - składają ogromne podziękowania wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do akcji – Uczniom SP 65, ich Rodzicom i wspierającym nas Nauczycielom!