Nasza szkoła

        

Jak to jest juz w zwyczaju od paru lat, w naszej szkole w okresie przedświątecznym organizujemy kiermasze. 13 grudnia odbył się kiermasz dla klas IV - VIII, natomiast 18 grudnia podobna akcja została zorganizowana dla klas I -III. Rodzice oraz uczniowie przygotowali pachnące i smaczne ciasta, pierniki oraz babeczki. Można było także zakupić ozdoby choinkowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Dochód ze sprzedaży będzie przekazany na potrzeby SP65. Podczas kiermaszów kwestowaliśmy także na rzecz dzieci dotkniętych wojną w Syrii oraz zbieraliśmy fundusze na rowery dla uczniów z gambijskiej szkoły.

 

Sądzę, iż kiermasze połączone z akcjami charytatywnymi UNICEF, Papieskich Dzieł Misyjnych Dzieci oraz "Misji Gambia" jak najbardziej się udały. Wypada podziękować wszystkim rodzicom i uczniom oraz nauczycielom zaangażowanym w zorganizowanie tych kiermaszów, a w szczególności Radzie Rodziców, Stowarzyszeniu Przyjaciół Sp65 oraz nauczycielom, którzy pomogli w organizacji kiermaszu i czuwali nad jego przebiegiem. Dziękuję także wszystkim ofiarodawcom, którzy wspomogli wspomniane wyżej akcje charytatywne.