Osiagnięcia

W dniach 6-8.04.2022 w MOS nr 6, odbyła się LX Warszawska Olimpiada Młodzieży w piłce siatkowej chłopców. Naszą szkołę reprezentowali siatkarze z klasy 7s1, 7s2 wspomagani kolegami z klasy 6s , 5s i 4s. Nasza reprezentacja pewnie wygrała fazę grupową 2:0 z Pragą Południe i Wilanowem (walkower).  W ćwierćfinale pokonaliśmy 2:0 reprezentację Targówka. W fazie półfinałowej nasz zespół zmierzył się z reprezentacją Białołęki wygrywając w stosunku 2:1. W finałach pokonaliśmy 2:1 Szkołę Podstawową nr 321 reprezentującą dzielnicę Bemowo. W meczu o złoto ulegliśmy zespołowi ze Śródmieścia przegrywając 1:2. Tym samym powtórzyliśmy wynik sprzed kilku lat, zdobywając srebro na tych zawodach. Zmaganiom zawodników przyglądała się wybitna polska siatkarka Małgorzata Glinka-Mogentale OFC, która na zakończenie wręczyła medale. Dumnie reprezentowali szkołę: Kajetan Szydłowski – kapitan zespołu, Jan Rybak, Iwo Lewandowski, Leon Koślacz, Aleksander Raczyński, Olaf Mirota, Bartek Kusiak, Mateusz Kubicki, Tymon Toczyski oraz Mikołaj Antoniuk.