Osiagnięcia

        

Bardzo udane Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w piłce ręcznej Naszej Szkoły w kategorii młodzieży. Kobieca drużyna nie miała sobie równych i zdobyła złoty medal, Chłopcy uzyskali 4 lokatę. Zarówno w meczach chłopców, jak i dziewcząt, nie zabrakło emocji. Drużyny były dobrze przygotowane do zawodów. Szczególnie zaskoczyła rywalizacja dziewcząt z LXIV Liceum Ogólnokształcącym , oba zespoły spotkały się w grupie, w której wygrała Elbląska. Następnie także w finale ale FINAŁ był Nasz Dziewczyny reprezentowały dzielnicę w zmaganiach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w składzie: K. Staniszewska, A. Wielogórska, B. Cesarz, M. Czajkowska, Z. Brach, M. Paradowska, P. Krzemińska, Z. Pluskota, Z. Zawadzka oraz K. Szmytke. Ostatecznie zdobyłyśmy 7 miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży

Wielkie GRATULACJE!!!