W dniach 30–31 maja 2026 r. na obiektach sportowych, m.in. Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, odbył się IV Puchar Polski w Dwuboju i Trójboju Nowoczesnym. W zawodach rywalizowało 237 zawodników z 21 klubów z całej Polski. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 5p, 6p i 7p, którzy z dużym zaangażowaniem walczyli o jak najlepsze wyniki. Wśród wyróżnionych znaleźli się:
Danylo Cherna – 3. miejsce
Miłosz Liberski – 8. miejsce
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom udanych startów, sportowej postawy oraz ambitnej walki do samego końca. Trzymamy kciuki za kolejne występy i z niecierpliwością czekamy na Mistrzostwa Polski, które już niebawem!
Brawo dla wszystkich reprezentantów naszej szkoły!




