Aktualności

        

9 maja w klasach I-III, w nowym budynku szkoły oraz 9 i 10 maja w klasach starszych, w starym budynku szkoły, odbył się kiermasz charytatywny na rzecz Domu Dziecka w Szymonowie, Organizatorami kiermaszu byli: Rada Rodziców SP65 oraz Samorząd Szkolny klas starszych i młodszych. Całość zebranych środków została przekazana na rzecz domu dziecka. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom, rodzicom i nauczycielom w przygotowanie kiermaszu, wszystkim tym, którzy upiekli ciasta, babeczki oraz tym, którzy wykupili słodkości do ostatniego okruszka. Dziękujemy również uczniom z klasy 3p2, 7pł, 8b oraz 6a, którzy prowadzili sprzedaż na kiermaszu i dbali o porządek oraz organizatorom punktu sprzedaży tostów, które cieszyły się wielkim powodzeniem. Dzięki Wam ten kiermasz się udał! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.