Aktualności

W listopadzie br. uczniowie klas ósmych przeprowadzili lekcje geografii na temat kontynentów dla młodszych kolegów i koleżanek z klas trzecich pod kierunkiem nauczyciela geografii p. Anny Kierońskiej. Lekcje miały na celu m.in.: rozwijanie zainteresowań geografią wśród uczniów klas trzecich, pogłębianie wiedzy klas ósmych, rozwijanie pomysłowości i wyobraźni oraz twórczych umiejętności uczniów. Lekcje geografii w klasach młodszych były profesjonalnie przygotowane, dostosowane do wieku, pomysłowe i atrakcyjne z wykorzystaniem nowoczesnych metod interaktywnych. Należy zaznaczyć, że lekcje te dały uczniom możliwości wykazania się swoimi zdolnościami i kreatywnością, a także dostarczyły wielu radosnych przeżyć zarówno uczniom klas trzecich, jak i ósmych.