Aktualności

             

W ramach wolontariatu siatkarki i siatkarze z klasy 6s i 8s pomagali w strefie PZPS w ogrodach Kancelarii Premiera Rady Ministrów w trakcie imprezy z okazji Dnia Dziecka. Nasi uczniowie mieli możliwość spotkać się z byłymi reprezentantami Polski w piłce siatkowej oraz zagrać z Ministrem Sportu i Turystyki Panem Jakubem Rutnickim. Jest to duże, wyróżnienie dla szkoły. Bardzo dziękujemy Polskiej Siatkówce, że mogliśmy być z Wami.