Aktualności

             

18 i 26 maja klasy 1B i 3B wzięły udział w zajęciach promujących czytelnictwo zorganizowanych przez Publiczną Bibliotekę na Żoliborzu. Zadaniem uczniów było wyobrażenie sobie, że otwierają bibliotekę. Na lekcji "Biblioteka - jak to działa" uczniowie dowiedzieli się jak funkcjonuje biblioteka publiczna, co trzeba zrobić, żeby móc wypożyczać książki oraz dlaczego regulamin jest tak ważny. Uczniom towarzyszyły nauczycielki Lidia Gładysz, Justyna Szymańska-Skiba, Katarzyna Jarzyńska-Krysiak