Kolejny sukces naszych uczniów na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w pływaniu – tym razem w roczniku 2014! W dniach 19–20.05.2026 r. na pływalni OSiR Targówek odbyły się zawody pływackie – Warszawska Olimpiada Młodzieży dla rocznika 2014. W zawodach wystartowało 264 zawodników z 21 klubów warszawskich. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 5p i 6p. Wszyscy bardzo dobrze zaprezentowali się podczas zawodów, bijąc swoje rekordy życiowe oraz pokazując ogromne zaangażowanie i wolę walki. 💪🏊♀️🏊♂️ Na szczególne wyróżnienie zasługują:
🥈🥉 Miłosz Liberski, który zdobył dwa medale:
• srebrny medal na dystansie 400 m stylem dowolnym
• brązowy medal na dystansie 200 m stylem dowolnym
🥉 Matylda Wertenstein-Żuławska wywalczyła brązowy medal na dystansie 400 m stylem dowolnym.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy dalszych sukcesów! 👏🏆




