W dniach 3-4.03.2026 w Szkole Podstawowej nr 267, nasza szkoła brała udział w MISTRZOSTWACH DZIELNICY W MINI PIŁCE SIATKOWEJ 4-KI w kategorii Dzieci. Dziewczęta jak i chłopcy bez straty seta pokonali swoich rywali i tym samym zdobyli tytuł MISTRZA DZIELNICY, gdzie będą reprezentować naszą Dzielnicę na WARSZAWSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY. Statuetkę za najlepszą zawodniczkę otrzymała Janina Sawczuk z klasy 6s, natomiast wśród chłopców Leonard Augustyniak z klasy 6s.
Wyniki:
DZIEWCZĘTA:
Faza grupowa:
2:0 z 267
2:0 z 92
Półfinał:
2:0 392
Finał:
2:0 z SP nr 396
CHŁOPCY
Faza grupowa:
2:0 z 68
2:0 z 267
Półfinał:
2:0 z SP nr 392
Finał:
2:0 z SP nr 396
Reprezentacja Dziewcząt:
1.Marysia Rybak (6s)
2.Janka Sawczuk (6s)
3.Natalia Halagiera (6s)
4.Monika Umiastowska (6s)
5.Alicja Laskowska (5s)
6.Lena Rachwał (6s)
7.Mariola Drużycka (6s)
8.Marysia Paszczuk (6s)
9.Matylda Zamilska (6s)
10.Eleonora Szczudlińska (5s)
11.Aniela Sidor (6s)
12.Aleksandra Nawelska (6s)
Reprezentacja Chłopców:
1.Leonard Augustyniak (6s)
2.Bruno Saloni (6s)
3.Antoni Grabowski (5s)
4.Michael Cachia (5s)
5.Jacek Majkut (6s)
6.Ksawery Nędzyński (5s)
7.Oskar Kowalczyk (6s)
8.Bernard Gackowski (5s)
9.Ignacy Wiercioch (6s)
10.Jan Żuk (5s)
11. Al Jabi Adam (6s)
Trzymamy kciuki podczas startów na WOM.




