Nasza szkoła

             

Jak co roku uczestniczymy w obchodach rocznicy Powstania w Getcie Warszawskim pod hasłem Łączy nas pamięć. Już na początku kwietnia rozdawaliśmy w szkole papierowe żonkile, które są symbolem powstania, PAMIĘTAMY O BOHATERACH