Nasza szkoła

             

W dniach 5-7.03.2025 w Szkole Podstawowej nr 267, nasza szkoła brała udział w MISTRZOSTWACH DZIELNICY W MINI PIŁCE SIATKOWEJ 4-KI w kategorii Dzieci. Dziewczęta jak i chłopcy bez problemu pokonali swoich rywali i tym samym zdobyli tytuł MISTRZA DZIELNICY, gdzie będą reprezentować naszą Dzielnicę na WARSZAWSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY.
Reprezentacja Dziewcząt:
Skład 1: Marysia Rybak (5s), Janina Sawczuk (5s), Natalia Halagiera (5s), Lena Rachwał (5s), Marysia Paszczuk (5s).
Skład 2: Anna Deptuła (6s), Kaja Pałyska (6s), Zuzanna Prądzyńska (6s), Marta Woźniak (6s), Zofia Ziółkowska (6s), Matylda Zamilska (5s).
Reprezentacja Chłopców:
Skład 1: Stanisław Toczyski (6s), Maciej Jędrych (6s), Leonard Augustyniak (5s), Bruno Saloni (5s), Ksawery Nędzyński (4s), Bernard Gackowski (4s)
Skład 2: Ignacy Wiercioch 5s), Oskar Kowalczyk (5s), Antoni Grabowski (4s), Aleksander Czyż (6s), Adam Małecki (4s)
Trzymamy kciuki podczas startów na WOM.