Nasza szkoła

        

Szanowni rodzice, nauczyciele, przyjaciele SP65, nasza "odysejowa" drużyna osiągnęła duży sukces zajmując trzecie miejsce na etapie ogólnopolskim międzynarodowego konkursu Odyseja Umysłu. Wiąże się to z możliwością reprezentowania naszej placówki na Eurofestiwalu w Niemczech. Formuła konkursu jest taka, iż każda drużyna we własnym zakresie musi postarać się o sfinansowanie wyjazdu. Dlatego zwracamy się do wszystkich, którym zależy na tym, by SP65 miała swoją reprezentację podczas europejskiej edycji konkursu Odyssey of Mind, aby wspomogli naszą wyprawę finansowo. Każda złotówka jest ważna i przybliża nas do wyjazdu. Czasu mamy niewiele, bo już 10 kwietnia musimy wpłacić pieniądze pokrywające wszelkie koszty uczestnictwa.

 

Suma jaką musimy uzbierać to około 15 tysięcy złotych. W imieniu trenerów i Odyseuszy zwracam się w takim razie z prośba o przekazywanie darowizn na rzecz naszego wyjazdu. Pieniądze można wpłacać na szkolne konto:

88 10 30 1508 0000 0005 5098 5063,

w tytule przelewu proszę wpisać "darowizna"

Pomóżcie uczniom naszej szkoły spełnić marzenia!

Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej o idei programu można poczytać tu: http://odyseja.org/o-odysei-umyslu/potrzeba-dlaczego-istniejemy/wyzwanie-przyszlosci/

Zapraszam również do obejrzenia fotorelacji z naszego konkursowego wystąpienia w Gdyni.