Nasza szkoła

        

Tradycyjnie w okolicach Dnia Ziemi, w tym roku dokładnie 22 kwietnia od godz. 7:30 do 16:00 na parkingu przed budynkiem edukacji wczesnoszkolnej Szkoły Podstawowej nr 65 od ulicy Drohickiej odbyła się zbiórka elektrośmieci i baterii. Zebraliśmy ponad pół tony sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Mamy nadzieję, że dzięki zbiórce sprzęt nie trafił na dzikie wysypiska lub do śmietnika. Akcja ta umożliwiła bezpłatne pozbycie się niepotrzebnego już sprzętu elektrycznego i elektronicznego, który oprócz tego, iż zajmuje miejsce w mieszkaniach, to dodatkowo ma działanie niebezpieczne i trujące dla otoczenia.

Elektrośmieci i baterie odebrała firma MB Recycling. Jest to już kolejna tego typu akcja w ramach projektu „Moje miasto bez elektrośmieci”.
Organizatorzy pragną podziękować wszystkim uczniom, rodzicom oraz mieszkańcom miasta za zaangażowanie i pomoc w zbiórce elektrośmieci i baterii.
Edyta Grzeszczuk
Łukasz Konecki
Iwona Mierzwa