Nasza szkoła

        

Dnia 22 kwietnia (poniedziałek) od godz. 7:30 do 16:00 na parkingu przy budynku edukacji wczesnoszkolnej zostanie przeprowadzona zbiórka elektrośmieci. Bardzo prosimy o przywiezienie tego dnia zużyty sprzęt elektryczny bądź elektroniczny (ZSEE) czyli np radio, kalkulator, telewizor, lodówkę, komputer lub cokolwiek innego na prąd czy baterie. Zebrany sprzęt zostanie zamieniony na punkty w ramach programu „Moje miasto bez elektrośmieci” a te wymienione na atrakcyjne nagrody rzeczowe dla szkoły.

!!!! Ogłaszamy również konkurs klasowy i indywidualny - osoby oraz klasy, które przyniosą najwięcej ZSSE otrzymają nagrody rzeczowe! Każdy kto przyniesie tego dnia w godzinach zbiórki zużyty sprzęt otrzyma pozytywną uwagę za udział w akcji i drobny upominek:)
organizatorzy:
Edyta Grzeszczuk
Iwona Mierzwa
Samorząd Szkolny wraz z opiekunem Łukaszem Koneckim.