Nasza szkoła

        

Nasi uczniowie Mateusz i Maciej Kubiccy wraz z mamą, zorganizowali w naszej szkole akcję pomocy zwierzętom dla zaprzyjaźnionego schroniska w Korabiewicach. Przy współpracy Pawła i Karola z 7s oraz Szkolnego Koła Wolontariatu udało się rozpropagować i przeprowadzić zbiórkę najbardziej potrzebnych artykułów. Okazało się i tym razem, że los zwierząt nie jest w naszej szkole obojętny.

Dzięki ofiarności uczniów z klas 1 - 3 oraz 4 - 8, ich rodziców oraz nauczycieli zebrano pokaźną liczbę darów, w postaci dobrej jakości karmy dla psów i kotów, smaczków oraz środków czystości. Schronisko w Korabiewicach bardzo serdecznie dziękuje całej społeczności szkolnej za okazane serce i zaangażowanie! Bardzo budująca i godna naśladowania jest postawa naszych uczniów, którzy mimo młodego wieku są świadomi i wrażliwi na pomoc potrzebującym.

Poniżej link do postu na FB i podziękowania od schroniska w Korabiewicach:

https://www.facebook.com/share/p/HS7Wjs52GgPWaTjo/

Szkolne Koło Wolontariatu SP 65