W imieniu Szkoły Podstawowej nr 65 oraz Stowarzyszenia Przyjaciół SP 65 im. Władysława Orkana, dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wspomogli dzieci w Syrii i w Libanie w ramach dwóch akcji charytatywnych: Papieskich Dzieł Misyjnych Dzieci oraz UNICEF - " Spraw, aby dzieci z Syrii przetrwały zimę". Zebraliśmy naprawdę sporą kwotę. W ramach pierwszej zbiórki - 1107, 94 zł, akcja UNICEF - 1642,04 zł. Łącznie zebrana kwota to 2749, 98 zł. Pieniądze zostały wpłacone na konta fundacji. Zbiórka Papieskie Dzieła Misyjne Dzieci jest juz zakończona, poniżej przedstawiamy podziękowania organizatorów. Akcja charytatywna UNICEF - "Spraw, aby dzieci z Syrii przetrwały zimę" wciąż trwa i przewidujemy ostatni jej akord. W piątek 16 marca uczniowie będą chodzić po klasach i zbierać do puszek pieniądze dla potrzebujących dzieci z Syrii. Dajcie Waszym dzieciom w tym dniu troszkę więcej pieniędzy, by mieli co wrzucić do puszki. Z góry dziękujemy!