Nasza szkoła

        

Dnia 1 marca 2023 roku klasy drugie uczestniczyły w spotkaniu z autorką książek, zorganizowanym przez nauczycieli bibliotekarzy. Pani Iwonna Buczkowska jest autorką wielu utworów adresowanych do dzieci: wierszy, tekstów piosenek, opowiadań, scenariuszy, bajek oraz musicali. Jest laureatką wielu konkursów literackich. Pani Iwonna przepięknie opowiedziała o swojej twórczości literackiej. Zaprezentowała również swój warsztat wokalny angażując przy tym uczniów.

 

Śpiewając, autorka podała dzieciom "przepis na pączki" oraz przypomniała jak ważny jest numer 112 - który każde dziecko powinno znać. Pani Iwonna przeczytała fragmenty swoich książek między innymi "O Doboszu, drewnianym ludku, który mieszkał w ogródku”, który przez empatię i dobre uczynki, zdobywa to co w życiu najcenniejsze -przyjaźń.
Sponsorem spotkania była Rada Rodziców