Nasza szkoła

        

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Z tej też okazji, przygotowaliśmy dla naszych uczniów świąteczny konkurs na „Najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy”. Tworzenie stroików w czasie świąt Bożego Narodzenia to piękny zwyczaj przekazywany z pokolenia na pokolenie. Zależy nam by nasi uczniowie kultywowali i podtrzymywali tę piękną tradycję. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczniowie wykonali prace wykorzystując różne materiały i techniki. Wszystkie stroiki były piękne, zarówno te tradycyjne, wykonane z naturalnych elementów oraz te bardziej oryginalne, w nowoczesnym stylu.

 

Wybór był trudny, lecz komisja musiała wybrać najlepsze prace stawiając na estetykę i pomysłowość.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce- Ania Obój 1a

II miejsce- Emilka Rychlik 3c

III miejsce-Karol Krasuski 3b

Wyróżnienia otrzymali:

Tomasz Stypułkowski 1p,

Mikhail Sidorov 1p,

Florian Nowalski 3c

Laureaci otrzymają nagrody książkowe sfinansowane przez Radę Rodziców .

Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej galerii prac konkursowych na stronie szkoły. Prace można zabrać do domu przed świętami:)