W dniu 3.12.2022 w naszej szkole odbył się RODZINNY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ w PIŁCE SIATKOWEJ. Turniej cieszył się dużą frekwencją oraz wysokim poziomem. Brało w nim udział 15 zespołów składających się z uczniów klas: 8s1, 8s2, 7s i ich rodziców (łącznie 40 osób). Oprócz rywalizacji sportowej głównym celem turnieju była aktywna sobota rodziców z dziećmi. Pierwsze miejsce w turnieju po zaciętym meczu i wygranej 2:0 zajęła rodzina Sławomira Jędrycha, składająca się z Macieja i Marcina Jędrychów. Na drugim miejscu uplasowała się rodzina w skład, której wchodził: Robert Gerula, Magda Gerula i Igor Nita. Po wygraniu 2:0 z zespołem Martyny Sperczyńskiej w skład, którego wchodził: tata Mateusz Sperczyński i koleżanka Alicja Heftowicz, trzecie miejsce wywalczył zespół Kazimierza Jaworskiego w skład, którego wchodził: tata Maciej Jaworski i kolega Kajetan Szydłowski. Zdobywcom czołowych miejsc wręczono nagrody rzeczowe, zaś pozostali uczestnicy otrzymali słodki upominek jako wstęp do wtorkowych Mikołajek.