Niniejszym prezentujemy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego na jesienny wiersz, zorganizowanego przez naszą świetlicę szkolną:

I miejsce: Filip Skrzyniarz kl. III (Niepubliczna Naukowa Szkoła Podstawowa im. M. Skłodowskiej-Curie w Kielcach)

II miejsce ex aequo: Blanka Wolan kl. III (SP nr 3 w Tarnobrzegu) oraz Alicja Kubiec kl. III (Niepubliczna Naukowa Szkoła Podstawowa im. M. Skłodowskiej-Curie w Kielcach)

III miejsce ex aequo: Emilia Radkowska kl. III (SP nr 3 w Tarnobrzegu) oraz Krystyna Pławska kl. III (Niepubliczna Naukowa Szkoła Podstawowa im. M. Skłodowskiej-Curie w Kielcach)

Wyróżnienia:

Maja Dziuba kl. II, Liliana Mroczek kl. III, Emilia Ziętek kl. III, Milena Bednarczyk kl. III ((SP nr 3 w Tarnobrzegu), Urszula Salwa kl. III (Niepubliczna Naukowa Szkoła Podstawowa im. M. Skłodowskiej-Curie w Kielcach), Safiya Yauchar kl. II (ZSS w Stroniu Śląskim, SP), Kornelius Rosink kl. III (SP nr 65 W Warszawie)

Serdecznie gratulujemy wszystkim młodym autorom!

Utwory wszystkich laureatów zostały opublikowane w zakładce Świetlica, zapraszamy do zapoznania się z ciekawymi jesiennymi wierszami.